Bujrum!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biseri Sportskih Komentatora

2 posters

Go down

Biseri Sportskih Komentatora Empty Biseri Sportskih Komentatora

Komentar by Admin Wed Oct 22, 2008 7:23 am

Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja...

Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)

(Argentina - Holandija, pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice) "Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu... kako cu ja da se vratim?"

"Mi novinari ne vidimo šta se dešava na terenu jer su ustali igrači Argentine koji sede na klupi"

[mart 1999. boks Holifild - Luis) "Svi se iskreno nadamo da ce i sam mec potrajati bar koliko i ovo izvođenje americke himne"

"Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom..."

(zaboravio sam mu ime) prenosi italijansku ligu: "Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"

Rivaldo, Rivaldooooo, Rivaldooooo i jedan nulaaaaaaaa ... goooooolllllll. " Opet slicna, identicna situacija, rivaldooooo i dva nulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jojjjjjj! Ne, neee, to je bila samo usporena snimka

Bergkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede, ulazi Patrik Viera..na ekranu se ispisuje 22 minutes Denis Bergkamp a Pantić će “Evo izašao je Bergkamp, a u igru je ušao iskusni Minutes sa brojem 22″

"Pejaković vraća do Mušića, Mušić nazad pejakoviću, to je udarac i to je goooooolllll....a zajeba sam vas nije gol, prošlo je pokraj stative...al brat bratu, malo je falilo.... (6 mjeseci suspenzije)

"da vidimo ko je to od igrača fiorentine dobio žuti karton....da, dobio ga je ammonito AMMONITO (ammonito, na talijanskom opomenut)"

Admin
Admin

Broj komentara : 27
Join date : 2008-10-06

https://bujrum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Biseri Sportskih Komentatora Empty Re: Biseri Sportskih Komentatora

Komentar by @nela Wed Oct 22, 2008 8:28 am

Very Happy Smile Like a Star @ heaven
@nela
@nela

Broj komentara : 112
Join date : 2008-10-08

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu